Rhythm's Pulse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse...

5 posters

Goto down

Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse... Empty Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse...

Příspěvek pro Dee_Dejvid Sat Oct 09, 2010 12:25 pm

Takže by mě zajímalo koho máte nejrači z RP... napište 5 Lidi a proč je mate nejrači Smile
jááá mam například moc rád tyto

Ventex-->je snim užasnej pokec sranda(malo kdy Very Happy)a rozumím si snim Smile je to prostě 1. bracha Wink
Johnny-->no johnny je dost dobrej kámoš je snim pěkná prdel a hlavně je to JDC Very Happy je to můj 2. bracha Very Happy Wink
Styler-->nooooo styler s ním je poslední dobou největší prdel někdy i pokec ale prostě nej prdel Very Happy je to muj 3. bracha
Sylwer-->takže kim je to segra někdy mě štve ale je to náš pasák takže naní bacha Very Happy ne nemužu s toho jejího vietnamskýho výtlemu je to dost vtipný haha Very Happy 4. segra Smile Wink
Fafaneoo-->je to muj synáček takže je muj oblíbenec neni moc často v praze ale i tak ho mam nejrači je snim sranda když ho provokuju atd.. a dá se snim i nahodit dobrej pokec Smile takže je 5. brachou

takže sem napište koho máte vy rádi a nekoukejte na to že se neukaže nějakyho člena z RP ja mam rad i ostatní ale tyhle 5 mam nej Smile takže nebuďte na mě naštvaný Very Happy Very Happy haha takže sem pišto o sto šest Very Happy

Dee_Dejvid

Posts : 83
Join date : 27. 05. 10
Age : 29
Location : Praha

https://www.youtube.com/user/TheCrackwalk

Návrat nahoru Goto down

Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse... Empty Re: Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse...

Příspěvek pro Dee_Dejvid Mon Oct 11, 2010 11:33 am

tak co nikdo nic??? Very Happy nikoho nemate radi z RP?

Dee_Dejvid

Posts : 83
Join date : 27. 05. 10
Age : 29
Location : Praha

https://www.youtube.com/user/TheCrackwalk

Návrat nahoru Goto down

Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse... Empty Re: Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse...

Příspěvek pro VeNteX Wed Oct 13, 2010 5:36 am

Ok tak taky něco řeknu Smile

1. Lilbang Smile ... muj pravej brácha.. miluju tu čokoladu Very Happy . nejlepší zážitky.. rozumíme si navzájem ..pochopí , dokáže pomoct a poradit .. jsem moc rád brácha že jsem tě poznal.. i když ted nejsi v crew tak pořád pro mě budeš ten starej dobrej RPčák. Smile

2. Adalex ... hrozně jsem si tě oblíbil Very Happy nevim proč Smile ... moc jsme toho spolu nezažili ale nevadí věřim že se to napraví .. těším se až se budeme vídat častěji v praze Smile

3. Styler : něco jako bang Smile .. sice jsme toho ještě tolik spolu nezažili ale to nevadí .. to se napraví .. každopádně další člověk který má rozum a dokáže pořádně pomoct Smile dokáže pobavit.. dokáže pochopit.. tohle místo patří tobě Smile

4. Fafaneoo : aaa Very Happy radši no coment... mohl by ses taky už ukazat v tý praze někdy Razz

5 . Dee Dejvid + : sice někdy máme ostré řeči proti sobě ale chápeme se navzájem přitom a vždycky všechno pořešíme v klidu Smile .. tenhle člověk je jeden z těch kteří mě opravdu dokážou pochopit a respektujou mě ..jsem moc rád že jsem tě poznal Smile

.. sry ale na ostatní nezbylo ..

všechny mam rád stejně to přece víte.. nechci tu nikoho rozlišovat. .ale když už je takový tema tak jsem napsal těch 5 nej pro mě Smile

jsem zvědavý na další názory..

tak šup šup pište Smile

VeNteX
VeNteX
Admin
Admin

Posts : 115
Join date : 27. 05. 10
Age : 28
Location : praha 9 česomoravská

Návrat nahoru Goto down

Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse... Empty Re: Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse...

Příspěvek pro Jay Dee Czeck Fri Oct 15, 2010 1:50 pm

Sylwer - Moje ségra proste nejlepší .. a nejvíc si jí vážim :-) Víme sví
Bang - Víme sví vid bro :-) proste je stebou prdel skoda ze uz nechodíš na tréninky :-)
Styler - Luxusně vypráví jouky vpohodě týpek mam ho rád :-)
Dejvid - No obcas me sere ale zas tak mi to nevadí :-)
Flash - Sem rád že je u nás v crew
Venty - Mohl by prestat bejt na me nasranej ... (víš za co ;-) )
Fafa - Nemá chybu :-D
Atd.. bylo by toho jeste hodne :-)
Jay Dee Czeck
Jay Dee Czeck

Posts : 29
Join date : 27. 05. 10
Age : 30
Location : Říčany

https://www.youtube.com/user/janchyla

Návrat nahoru Goto down

Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse... Empty Re: Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse...

Příspěvek pro Dee_Dejvid Sat Oct 16, 2010 12:11 am

JDC ja napsal aby se napsalo jen 5 taky jsem mohl vypsat tolik lidi Wink

Dee_Dejvid

Posts : 83
Join date : 27. 05. 10
Age : 29
Location : Praha

https://www.youtube.com/user/TheCrackwalk

Návrat nahoru Goto down

Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse... Empty Re: Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse...

Příspěvek pro sylwer Fri Oct 22, 2010 4:04 pm

Ventex: Skvělý zástupce leadru a někdy je to fakt dobrá opora, člověk, na kterýho lze spoléhat a který dokáže podržet (:

Johnny: Bráška můj (: někdy je s tebou prostě největší prdel, i když upřímně to někdy až moc přeháníš. Ale pořád si člověk kterýho mám prostě ráda, seš nenahraditelnej, nejlepčejší (:

Styler: takovej "učenej co spadl z nebe" Very Happy vždycky se s tebou dá o všem pokecat a jeden z lidí co mě v crew drží, někdy i na dně a prostě bez tebe by crew byla taky o ničem, mám tě ráda, zůstaň jaký seš, vážím si tě moc (:

Fafaneoo: Very Happy

Bang: Bez tebe by tu RPčko ani nebylo, což ty dobře víš a jsem ti za to hrozně vděčná a taky za to že v RP bylo, je a navždy zůstane velkej čokoládovej kousek z tebe (:

Dejvid: někdy seš upřímně na zabití, ale zase s tebou je taky někdy dost sranda (: jen mě mrzí jak někdy fakt sereš na tréningy.

Marist: tohodle člověka sem musím napsat a to snad víme oba svý, ještě z doby základky Very Happy uplná náhoda že sem tohodle člověka dostala do RP. A je to jeden z těch co fakt dokážou RP doslova nějak "rozjet" Very Happy a jsem ráda za něj že u nás je (:

sylwer
Admin
Admin

Posts : 94
Join date : 24. 05. 10

https://rhythmspulse.forumotion.com

Návrat nahoru Goto down

Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse... Empty Re: Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse...

Příspěvek pro gigi Sat Oct 23, 2010 11:08 am

nedokazu dat nejlepsich 5 nebo i 7 dohromady...

muzu s klidem ale rict ze pro me je to sylwer...
proc?? protoze uz to jsou skoro dva roky... hodne posrani polepseni posrani polepseni... a vcetne toho nejhorsiho za ktery muzu ja ... (gie)
davani dohromady veci... vzdycky...
nakupy ktery te za pet minut prestanou bavit...
anebo domlouvani co na pristi neexistujici vystoupko...
choreografie a nase zpusoby jak se je naucit... prrrd ...
hip hop meetingy ... to ze jen diky tobe mam DANNYHO (dekuju i bangovi Smile ale kdyby sem nebyla se sylwer na kafi....)
a jedna vec kterou si mi rekla kterou nikdy nezapomenu ale uz asi neplati

gigi

Posts : 50
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse... Empty Re: Koho mate nejradši z Rhythm's Pulse...

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru